آخرین اخبار پارس کانکس

قانون را با رعايت آن زنده كنيم

شهر خبر: حميدرضاعسگري در شماره امروز روزنامه آفرینش نوشت: به طور كلي زندگي بشردر كره خاكي همواره درحال تغيير و تحولاتي است كه به موجب عملكرد مثبت و منفي ما به وجود مي آيد.

ادامه ...

ده عادت که به موفقیت حرفه ای ختم می شوند

شهر خبر: دوست داشته باشیم یا نداشته باشیم، هر یک از ما بیش از 2000 ساعت از وقت خود را هر سال در محل کارمان سپری می کنیم. پس اگر از کار خود راضی نیستید و احساس شادمانی نمی کنید و یا قصد دارید وارد حرفه جدیدی شوید، باید بدانید که خصوصیات و عادات شما می تواند کلیدی برای موفقیت و دستیابی شما به آرمان های حرفه ایتان باشد.

ادامه ...
آرشیو اخبار

درباره ما

معرفی شرکت پارس کانکس ستاک کیش

با توجه به نیاز پروژه ها به خانه های پیش ساخته، شرکت پارس کانکس ستاک کیش با هدف مشارکت در اجرای پروژه ها عمرانی کشور تشکیل گردیده است. در این میان گستردگی پروژه های عمرانی و صنعتی کشور از یک طرف و بهره گیری از نیروهای کارآمد و با تجربه این امکان را فراهم نموده است، تا با حضور خود قدمی در رشد و تعالی ایران اسلامی بردارد.

در عصر حاضر «مدیریت» نقش حیاتی و اساسی در دنیای پیچیده امروز ایفا می کند.

ما توانمندی خود را در عرصه مدیریت اجرایی پروژه ها این گونه می پنداریم:

بهره گیری از دانش مدیریت پروژه

بهره مندی از نیروهای متخصص و با تجربه

ارائه با کیفیت محصولات

توجه به ایمنی

 

توانمندی های شرکت پارس کانکس ستاک کیش

مشاوره، امکان سنجی، طراحی و اجرای پروژه های ساخت خانه و مجتمع های پیش ساخته

برنامه ریزی و کنترل پروژه در زمینه های تخصصی

بازرسی فنی و کنترل کیفیت

نصب، راه اندازی و تحویل در کوتاه ترین زمان

مهندسی و نظارت کارگاهی

خدمات تأمین کالا

ساخت انواع کانکس با ابعاد و طرح های متنوع و کاربری های متفاوت بر حسب نیاز خریداران محترم به صورت سالن و یا اتاق بندی با کابین سرویس بهداشتی و آشپزخانه جهت استفاده در موارد متعدد مانند: دفتر کار، خوابگاه، سالن غذاخوری، نمازخانه، دفاتر و پست های مخابراتی، انواع مدارس پیش ساخته، آزمایشگاه، درمانگاه، ایستگاه خونگیری، خانه های ویلایی در ابعاد مختلف و فضاسازی داخلی جهت استفاده مسکونی و ...


ارسال نظر


نام :  
ایمیل :  
وبلاگ / سایت :  
 
دیدگاه :